Absolwenci 1969/1970

Klasa XIA

Wychowawca: Anna Ryciak
1. Baranowski Andrzej
2. Bukartek Małgorzata
3. Ciepliński Marek
4. Cudna Ewa
5. Cyganecki Wojciech
6. Kościelska Joanna
7. Kotomski Waldemar
8. Kozera Anna
9. Łapiński Włodzimierz
10. Malinowska Ewa
11. Mamzer Wiesław
12. Michałowski Jerzy
13. Osica Krzysztof
14. Ostaszewska Wanda
15. Rossa Danuta
16. Rydzik Maria
17. Skibińska Ewa
18. Skóra Grażyna
19. Solecka Ewa
20. Stępień Mariusz
21. Święcicki Jacek
22. Wierzbicka Barbara
23. Wnuczak Barbara

Klasa XIB

Wychowawca: Sylwia Zaliwska
1. Antoniuk Janina
2. Bartosiewicz Magdalena
3. Błaszczyńska Grażyna
4. Bruszewski Jędrzej
5. Domańska Jolanta
6. Fabisiak Danuta
7. Gawryszewska Jolanta
8. Jachimowicz Janina
9. Janusz Anna
10. Jędrych Zbigniew
11. Karpińska Ewa
12. Kubisz Iwona
13. Kwiecińska Izabella
14. Łukaszczuk Alina
15. Mrozek Danuta
16. Niedziałek Tadeusz
17. Nogalska Janina
18. Pater Konrad
19. Pazio Ewa
20. Piłkowska Grażyna
21. Rożeński Jerzy
22. Supieta Ewa
23. Szymański Zdzisław
24. Wojtysiak Bożena
25. Zabłocka Grażyna
26. Zgorzelski Wojciech
27. Żeśko Elżbieta

Klasa XIC

Wychowawca: Julian Domański
1. Bardzińska Wanda
2. Bartoszewicz Zbigniew
3. Bronowski Michał
4. Budzińska Maria
5. Butkiewicz Bożena
6. Byszewski Andrzej
7. Drynkowska Anna
8. Figurski Wojciech
9. Gonera Maria
10. Gulczyński Stanisław
11. Jastrzębska Iwona
12. Kamiński Wojciech
13. Kłos Grażyna
14. Komorowski Maurycy
15. Kopczyński Andrzej
16. Kozłowski Jerzy
17. Lewicka Olga
18. Mosak Jacek
19. Mrokowska Małgorzata
20. Mulewicz Jarosław
21. Nowak Grażyna
22. Nysiadecki Piotr
23. Osika Ewa
24. Ostrowski Zbigniew
25. Pawlak Maria
26. Podsiadłowska Małgorzata
27. Rosolski Jacek
28. Smólska Joanna
29. Sobczak Arkadiusz
30. Szorc Jolanta
31. Tarnowska Elżbieta
32. Turczyn Hanna
33. Waglewski Wojciech
34. Wróbel Ewa
35. Zawada Zbigniew
36. Ziliński Jan

Klasa XID

Wychowawca: Irena Wencel
1. Augustynowicz Zbigniew
2. Barańska Grażyna
3. Barbarski Bogdan
4. Bladowska Danuta
5. Boncler Wojciech
6. Borucińska Sylwia
7. Chlewicki Jacek
8. Chmieliński Leszek
9. Czajka Wanda
10. Dąbska Wanda
11. Dobrowolski Zdzisław
12. Gawroński Zbigniew
13. Gołaszewska Alina
14. Jankowski Krzysztof
15. Jastrzębska Iwona
16. Kłosińska Elżbieta
17. Kosmala Andrzej
18. Kościelna Mirosława
19. Kowalczyk Jolanta
20. Kozaczyński Lucjan
21. Kozłowska Maria
22. Krauze Hanna
23. Kurzawa Bożena
24. Lotko Izabella
25. Ludwicki Paweł
26. Marczewski Emil
27. Markowska Maria
28. Mędrzycka Mirosława
29. Miecznikowska Danuta
30. Mirowski Krzysztof
31. Nowicka Wanda
32. Piasecki Waldemar
33. Pomorski Waldemar
34. Pracka Anna
35. Trojanowska Ewa
36. Tryburcy Maria
37. Tyszecka Elżbieta
38. Wardak Krzysztof
39. Zalewska Bożena
40. Zarzycka Iwona
41. Zieleniec Katarzyna
42. Zygnierska Jolanta

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo