Absolwenci 1968/1969

Klasa XIA

Wychowawca: Halina Mórawska
1. Bartoszewicz Władysław
2. Beczkiewicz Cezary
3. Bertino Sergiusz
4. Borowiecki Andrzej
5. Butkiewicz Ewa
6. Dorosz Maria
7. Hagemejer Krzysztof
8. Jackowski Ryszard
9. Jurkiewicz Grażyna
10. Kempisty Sławomir
11. Kłos Grażyna
12. Kochanowicz Maria
13. Kowalska Elżbieta
14. Kozaczyński Lucjan
15. Leo Joanna
16. Łempicka Anna
17. Łyszkowska Elżbieta
18. Marchwicka Barbara
19. Mirgos Marta
20. Mitek Czesław
21. Mórawska Grażyna
22. Obrok Jan
23. Oleksy Jan
24. Ostaszewski Włodzimierz
25. Piłka Zbigniew
26. Płatek Danuta
27. Podsiadłowski Jacek
28. Rudziński Witold
29. Siara Aurelia
30. Sułkowska Katarzyna
31. Wiącek Grażyna
32. Wojcieszak Marek
33. Wnorowska Małgorzata
34. Zając Zbigniew
35. Zielińska Małgorzata
36. Żuchowski Aleksander

Klasa XIB

Wychowawca: Teresa Termeno
1. Czajkowska Alina
2. Dąbrowska Janina
3. Domański Paweł
4. Fedorko Maria
5. Gorbaszewicz Krzysztof
6. Górecka Halina
7. Jankowiak Halina
8. Jaworska Ewa
9. Kaczorowski Krzysztof
10. Kępka Barbara
11. Koczara Krzysztof
12. Koralkowski Andrzej
13. Krawczyńska Barbara
14. Książkiewicz Grażyna
15. Książyk Janusz
16. Michalska Irmina
17. Nogalska Danuta
18. Orłowska Elżbieta
19. Ozga Barbara
20. Pacuski Jerzy
21. Piasecki Piotr
22. Ruszkiewicz Elżbieta
23. Sosnowski Waldemar
24. Ślażyńska Joanna
25. Werkowski Ireneusz
26. Wilk Ewa
27. Witko Mariola
28. Wojda Wojciech
29. Wójcik Jerzy
30. Żuchowska Elżbieta

Klasa XIC

Wychowawca: Irena Wencel
1. Badek Grażyna
2. Bogusławska Ewa
3. Czyż Alina
4. Danielak Krystyna
5. Frankiewicz Jadwiga
6. Gawłowski Czesław
7. Gawroński Zbigniew
8. Gąsior Grażyna
9. Goraj Anna
10. Idzikowska Maria
11. Kaszubska Anna
12. Konopka Anna
13. Kwintal Hanna
14. Ładynina Stella
15. Miąsek Danuta
16. Nowak Marek
17. Nowicka Ewa
18. Nowicka Wanda
19. Olszowski Tadeusz
20. Opałko Magdalena
21. Pałycka Maria
22. Pardej Irena
23. Piekarz Grażyna
24. Podkowińska Maria
25. Poszwińska Lucyna
26. Rybarczyk Iwona
27. Sęk Regina
28. Siennicka Zofia
29. Skolimowski Janusz
30. Stanienda Jacek
31. Szadurska Małgorzata
32. Szubiakiewicz Zbigniew
33. Szumilewicz Magdalena
34. Turek Jadwiga
35. Urbaniak Agnieszka
36. Walczak Zdzisława
37. Życzyńska Małgorzata

Klasa XID

Wychowawca: Ryszard Czaplicki
1. Bugalski Andrzej
2. Butkiewicz barbara
3. Chodzman Marek
4. Dalak Jerzy
5. Delowska Barbara
6. Domański Dariusz
7. Dziadowicz Anna
8. Dżugaj Jacek
9. Flis Olga
10. Gasiński Sławomir
11. Gumienna Grażyna
12. Kobuszewski Włodzimierz
13. Konwicka Małgorzata
14. Kopańska Ewa
15. Kowalczyk Jolanta
16. Kowalska Ewa
17. Kowalska Lucyna
18. Linke Joanna
19. Łaska Hanna
20. Łuba Alicja
21. Marciniak Andrzej
22. Miłosz Ewa
23. Oplińska Krystyna
24. Ostrawska Halina
25. Piątkowska Barbara
26. Sierota Zofia
27. Skawiński Andrzej
28. Starzyński Jerzy
29. Śliwa Zbigniew
30. Tomaszewski Ryszard
31. Wenzel Ewa
32. Włóczewska Krystyna

Klasa XIE

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Bogucka Elżbieta
2. Burzyński Andrzej
3. Całczyńska Bożena
4. Dylewski Janusz
5. Figaszewska Hanna
6. Jarocki Marek
7. Jawoszek Hanna
8. Karubin Ryszard
9. Kopaniak Barbara
10. Kozłowski Michał
11. Lewandowska Krystyna
12. Ławrzecka Jolanta
13. Łopatek Krzysztof
14. Łukaszczyk Barbara
15. Nowopolska Teresa
16. Piotrowska Krystyna
17. Pomorski Waldemar
18. Prusak Jolanta
19. Roguski Jerzy
20. Schacht Krzysztof
21. Skawińska Elżbieta
22. Smyk Krzysztof
23. Szczepaniak Mirosława
24. Szpindor Małgorzata
25. Szyliński Marek
26. Szymański Zbigniew
27. Wierzbicka Bożena
28. Wójcik Grażyna
29. Wróbel Ludwika
30. Zdunek Grażyna
31. Zjawińska Halina
32. Zych Krystyna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo