Absolwenci 1967/1968

Klasa XIA

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Borek Wiesława
2. Chejło Maria
3. Gago Hanna
4. Gawryszewski Waldemar
5. Gołębiewski Jacek
6. Herman Michał
7. Karpińska Grażyna
8. Kłos Jan
9. Konior Leszek
10. Kozłowski Michał
11. Lebrand Andrzej
12. Lejk Marek
13. Łyś Stanisław
14. Michniuk Jerzy
15. Mrokowska Izabella
16. Pieczątkiewicz Lucyna
17. Piłka Zbigniew
18. Piotrowski Zbigniew
19. Skawińska Teresa
20. Stanienda Marek
21. Stolarz Anna
22. Szablewska Urszula
23. Szymańska Aleksandra
24. Tarasiewicz Joanna
25. Werkowski Ireneusz
26. Zakrzewska Ewa
27. Zalewski Andrzej
28. Zalewski Marek
29. Zych Tomasz

Klasa XIB

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Basista Andrzej
2. Bąk Krzysztof
3. Bieńkowska Jolanta
4. Całczyńska Bożena
5. Chała Andrzej
6. Cudnok Ryszard
7. Czarnota Marek
8. Duniec Jerzy
9. Fedorko Maciej
10. Górzyńska Grażyna
11. Gumienna Grażyna
12. Jach Anna
13. Jaszczewski Andrzej
14. Jujka Andrzej
15. Kiedrzyńska Barbara
16. Koziorowski Tomasz
17. Kuczyńska Anna
18. Kujawski Tomasz
19. Leszczyk Tomasz
20. Leszkiewicz Elżbieta
21. Ostaszewska Krystyna
22. Pol Krzysztof
23. Sadowska Irena
24. Szczęsny Paweł
25. Sznajder Jerzy
26. Śledziewska Ewa
27. Tarnowska Barbara
28. Walenda Alicja
29. Zdunek Grażyna
30. Żuchowski Aleksander

Klasa XIC

Wychowawca: Leokadia Filipiak
1. Badek Grażyna
2. Błażewicz Ryszard
3. Bruj Tadeusz
4. Cessak Mirosław
5. Chyliński Wojciech
6. Ciechomska Aleksandra
7. Flis Krystyna
8. Hawrylak Wanda
9. Kaliszewska Bożena
10. Kluss Krystyna
11. Kłoś Wanda
12. Kozaczyński Karol
13. Kraszewska Taida
14. Kubowicz Barbara
15. Łapszewicz Jacek
16. Madziarz Jerzy
17. Malczewski Krzysztof
18. Matulka Elżbieta
19. Morawska Barbara
20. Murawski Marek
21. Naklicka Izabella
22. Nowak Grażyna
23. Szczepaniak Barbara
24. Szturemska Elżbieta
25. Świątkowska Katarzyna
26. Taraś Mieczysław
27. Ugorowski Bogusław
28. Zakrzewski Marek
29. Zatyka Urszula
30. Żak Anna

Klasa XID

Wychowawca: Julian Domański
1. Berłowicz Barbara
2. Bogucka Grażyna
3. Ciszewski Jan
4. Czarnecki Maciej
5. Dynus Joanna
6. Fronc Mirosław
7. Gąsiewski Jacek
8. Gibała Ryszard
9. Goldman Irena
10. Grudkowska Barbara
11. Jankowski Włodzimierz
12. Jóźwiak Waldemar
13. Kazimierska Halina
14. Krajewska Maria
15. Krzemińska Maria
16. Lutoborski Andrzej
17. Łagoda Ryszard
18. Mastalerz Lech
19. Misztak Bogusław
20. Obuchowski Wojciech
21. Olejniczak Tomasz
22. Piotrowski Marek
23. Rutkowski Wojciech
24. Schneigert Renata
25. Siennicki Marek
26. Sosnowska Ewa
27. Szefler Zbigniew
28. Szpindor Małgorzata
29. Szybiński Marek
30. Zygadło Bogusław

Klasa XIE

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Antosiewicz Jan
2. Barbarski Jerzy
3. Biernat Jadwiga
4. Borudzka Celina
5. Chiliński Franciszek
6. Chiżyński Lech
7. Czerwińska Patricia
8. Dworzyńska Teresa
9. Dziobak Jadwiga
10. Engelard Urszula
11. Godlewska Małgorzata
12. Grochowina Grażyna
13. Grzelak Joanna
14. Jaksztas Ludwik
15. Kopaniak Barbara
16. Kurzawa Anna
17. Majczyński Henryk
18. Mikołajczak Jolanta
19. Pasiak Jan
20. Pilzak Teresa
21. Remiszewska Lucyna
22. Siemek Halina
23. Stępniewska Alina
24. Stryga Wiesław
25. Szczepaniak Mirosława
26. Wnuk Elwira
27. Wołosewicz Bożena
28. Wrzesień Zofia
29. Zych Krystyna

Klasa XIF

Wychowawca: Ryszard Gajczyk
1. Bałdys Ewa
2. Bieńczyk Leszek
3. Buchalczyk Tomasz
4. Bury Jerzy
5. Fabisiak Joanna
6. Gawor Hanna
7. Głowiński Krzysztof
8. Gorbaszewicz Marek
9. Jarecki Jacek
10. Jasiński Andrzej
11. Jurewicz Bożena
12. Karska Barbara
13. Klin Elżbieta
14. Kozińska Bożena
15. Lewicka Ewa
16. Mieleniec Anna
17. Mikuła Anna
18. Morawski Romuald
19. Mucha Bożena
20. Odziemkowski Janusz
21. Opalińska Krystyna
22. Pater Tomasz
23. Prusak Bożena
24. Przybysz Barbara
25. Pudlo Teresa
26. Sadowska Ewa
27. Sampławski Jerzy
28. Skonecka Hanna
29. Szybiński Marek
30. Walczuk Jan

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo