Absolwenci 1966/1967

Wychowawca: Ryszard Gajczyk
1. Adamczyk Andrzej
2. Białkiewicz Adam
3. Borewicz Ewa
4. Buchalczyk Jacek
5. Butkiewicz Małgorzata
6. Domański Ryszard
7. Ekiert Marek
8. Hachaj Iwona
9. Hryńków Lidia
10. Huzik Ewa
11. Iszkowski Wacław
12. Iżycki Maciej
13. Jankowiak Danuta
14. Konik Jolanta
15. Krawczyński Włodzimierz
16. Leszczyński Andrzej
17. Leszczyński Krzysztof
18. Lisiewicz Maria
19. Mydlarz Anna
20. Napieraj Elżbieta
21. Nogala Maria
22. Olczak Lesław
23. Olędzka Krystyna
24. Olszewski Witold
25. Orzechowska Anna
26. Rozum Beata
27. Rybczyk Danuta
28. Sedlak Małgorzata
29. Sosnowska Ewa
30. Starzyński Jerzy
31. Śliwa Anna
32. Zając Alicja

Klasa XIB

Wychowawca: Jadwiga Boćkowska
1. Bakalarczyk Radosław
2. Baliński Sławomir
3. Boros Hanna
4. Brzezińska Bożena
5. Buczyńska Alina
6. Czarnecka Grażyna
7. Elżanowska Maria
8. Furgał Ewa
9. Godlewski Janusz
10. Jaczewski Stanisław
11. Janicka Maria
12. Jasińska Maria
13. Kostecka Danuta
14. Kowalczyk Krystyna
15. Krzyżanowski Tadeusz
16. Lewandowska Mirosława
17. Malinowski Zbigniew
18. Mazian Barbara
19. Miernik Piotr
20. Nowakowski Krzysztof
21. Oprządek Elżbieta
22. Palczak Andrzej
23. Perkowska Maria
24. Prądzyński Andrzej
25. Smoczyńska Elzbieta
26. Sobieraj Elżbieta
27. Walczak Janusz
28. Wall Zofia
29. Wąsikiewicz Elżbieta
30. Widawska Dorota
31. Wróblewski Jędrzej
32. Źółkowska Joanna

Klasa XIC

Wychowawca: Cecylia Baćmaga
1. Bochenek Renata
2. Bohdanowicz Ryszard
3. Bojarski Piotr
4. Cieślak Barbara
5. Jokiel Krzysztof
6. Kazubski Krzysztof
7. Kłos Alicja
8. Kochan Bożena
9. Konecka Krystyna
10. Koniarska Halina
11. Kopyłowicz Maria
12. Kozłowska Elżbieta
13. Kwaczyńska Lucyna
14. Łokuciewska Anna
15. Łuba Barbara
16. Malecka Wiesława
17. Moszczyński Waldemar
18. Murawska Halina
19. Olszowska Olga
20. Ossowski Maciej
21. Papaj Małgorzata
22. Rajewska Małgorzata
23. Schoeneich Maria
24. Smagowska Barbara
25. Stygar Jolanta
26. Sztajnert Janina
27. Szumilewicz Marek
28. Tłuchowska Teresa
29. Tupaj Władysław
30. Wiechowicz Ewa
31. Wróbel Hanna
32. Zalewska Anna
33. Zawitkowski Krzysztof

Klasa XID

Wychowawca: Sylwia Tomaszewska
1. Adamczyk Elzbieta
2. Bekowska Anna
3. Błaszczyk Maria
4. Figaszewska Jolanta
5. Goldman Irena
6. Gołębiewska Halina
7. Górecka Maria
8. Grygiel Jolanta
9. Grzejszczyk Krzysztof
10. Jarecka Emilia
11. Jarocki Jerzy
12. Jasińska Grażyna
13. Karaś Maria
14. Karska Barbara
15. Kobylińska Barbara
16. Krajewska Maria
17. Kulikowski Aleksander
18. Kwaśniak Józef
19. Matymysz Alicja
20. Panabażys Leszek
21. Prusak Bożena
22. Rapacka Barbara
23. Rawa Wojciech
24. Redel Krystyna
25. Sadowska Ewa
26. Sirocka Wiesława
27. Skocka Elżbieta
28. Szostkiewicz Anna
29. Szpinak Ewa
30. Szychlińska Elżbieta
31. Tomaszewski Andrzej
32. Zarudzki Andrzej

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo