Absolwenci 1965/1966

Klasa XIA

Wychowawca: Sylwia Tomaszewska
1. Będziński Marian
2. Borkowski Roman
3. Bożyk Marian
4. Cieśliński Zbigniew
5. Cur Sabina
6. Długaszek Barbara
7. Długołęcka Emilia
8. Domagalska Ewa
9. Dubrowska Teresa
10. Gabin Ryszard
11. Gierełtowski Maciej
12. Grzebuła Paweł
13. Kardasiewicz Ewa
14. Karpiński Roman
15. Klimaszewska Krystyna
16. Kopaniak Janusz
17. Kosiński Lech
18. Kozłowski Grzegorz
19. Lisowski Jerzy
20. Małecka Ewa
21. Mazerant Elżbieta
22. Mazerant Irena
23. Nowicka Grażyna
24. Osiński Wojciech
25. Pryć Anna
26. Rubaszkiewicz Andrzej
27. Sadowy Piotr
28. Sumiński Marek
29. Sztyk Zofia
30. Turlejska Ewa
31. Wąchalska Grażyna
32. Wesołowska Ewa
33. Winnik Elżbieta
34. Wrzesień Marian

Klasa XIB

Wychowawca: Jadwiga Boćkowska
1. Adamska Barbara
2. Adwentowski Marek
3. Barańska Ewa
4. Bienias Danuta
5. Braksator Wojciech
6. Brodzka Ewa
7. Czekaj Joanna
8. Czerwińska Bożena
9. Doboszyński Marian
10. Doboszyński Wojciech
11. Duda Tadeusz
12. Gołębiewska Joanna
13. Gołębiowska Anna
14. Grzegrzułka Ryszard
15. Jarosz Barbara
16. Karpiński Henryk
17. Kołodziejska Alicja
18. Kujawska Grażyna
19. Kwiatkowski Adam
20. Lesiuk Janina
21. Łysakowski Andrzej
22. Maciejewska Anna
23. Ossowski Olgierd
24. Ostrowski Maciej
25. Piasek Wanda
26. Ruszkowska Teresa
27. Sikorski Andrzej
28. Staszkiewicz Beata
29. Wodziński Andrzej
30. Wojciechowski Jan
31. Wróbel Wanda
32. Zelenay Elżbieta
33. Żaczek Elżbieta

Klasa XIC

Wychowawca: Cecylia Baćmaga
1. Bielicka Halina
2. Bochenek Renata
3. Bocheńska Monika
4. Bukowski Jan
5. Chorosiewicz Danuta
6. Dąbska Anna
7. Deskur Andrzej
8. Grzybowska Małgorzata
9. Indrzejczyk Elżbieta
10. Jankowska Barbara
11. Jerzyńska Maria
12. Jóźwiak Nelly
13. Karolak Stefan
14. Kilanowska Ewa
15. Kisiel Maria
16. Kłos Alicja
17. Kosińska Hanna
18. Kuczyńska Elżbieta
19. Łabęda Ewa
20. Łukawski Grzegorz
21. Malecka Elżbieta
22. Malecka Wiesława
23. Marcinkowska Wanda
24. Marczewska Barbara
25. Mystkowski Andrzej
26. Nowak Barbara
27. Nowosielski Leszek
28. Paczuska Elżbieta
29. Pisarska Maria
30. Pudło Janusz
31. Skokowska Barbara
32. Smagowski Jerzy
33. Sokołowska Barbara
34. Soroka Elżbieta
35. Stańczyk Krzysztof
36. Stecka Krystyna
37. Zakrzewski Ryszard

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo