Absolwenci 1963/1964

Klasa XIA

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Buze Krzysztof
2. Cieślakiewicz Andrzej
3. Czerniewski Piotr
4. Dąbrowski Ryszard
5. Gawlikowski Lechosław
6. Gołębiewska Teresa
7. Isbrandt Tadeusz
8. Iwanicki Dariusz
9. Iwanów Marek
10. Kaszuba Hanna
11. Kolmus Teresa
12. Kowalska Grażyna
13. Krzyżanowski Stanisław
14. Mach Lech
15. Michalak Marek
16. Michałek Teresa
17. Pomorska Anna
18. Rubaszkiewicz Marek
19. Rydlewska Barbara
20. Smagała Ewa
21. Stefaniak Elżbieta
22. Stefański Bogdan
23. Trzepiński Andrzej
24. Uklejski Andrzej
25. Walenda Tadeusz
26. Wall Ewa
27. Wieczorek Mirosława
28. Wojtas Zbigniew
29. Zieleśkiewicz Anna
30. Zieliński Jan

Klasa XIB

Wychowawca: Zdzisław Stachyra
1. Bloch Bożena
2. Bonkowski Andrzej
3. Durska Maria
4. Filczak Krzysztof
5. Frączyk Anna
6. Furmańczyk Krystyna
7. Herman Wojciech
8. Jacoszek Janina
9. Kin Maria
10. Kwaśniak Tadeusz
11. Langiewicz Krystyna
12. Lepisz Elżbieta
13. Nowak Tomasz
14. Pachulska Alicja
15. Pfeil Stanisław
16. Samsel Eugeniusz
17. Stryga Alicja
18. Szefel Zofia
19. Wasilewski Tadeusz
20. Wawer Alicja
21. Wesołowska Anna
22. Wieczorek Zofia
23. Wróbel Bożena
24. Wróbel Stanisława
25. Żuczek Elżbieta

Klasa XIC

Wychowawca: Stanisław Lindner
1. Bednarek Maria
2. Bojakowski Tomasz
3. Brzus Ewa
4. Czarkowski Andrzej
5. Czarnowska Jadwiga
6. Dowgielewicz Wanda
7. Filasiński Andrzej
8. Hryniewicz Maria
9. Jampolski Andrzej
10. Jerzyński Zygmunt
11. Kisieliński Krzysztof
12. Kruk Barbara
13. Kuklewicz Jan
14. Lipiński Stefan
15. Łaczkowska Beata
16. Marciniak Zofia
17. Miazio Janina
18. Ostaszewska Joanna
19. Pieróg Stanisław
20. Płozik Teresa
21. Potęga Jadwiga
22. Prokop-Maciak Wanda
23. Pruszkowska Róża
24. Ratajski Mirosław
25. Rudlicka Barbara
26. Sałajczyk Teresa
27. Sienkiewicz Henryk
28. Stempień Tomasz
29. Wawrzoniak Krzysztof
30. Włodarczyk Barbara
31. Wochniak Krystyna
32. Zientek Tadeusz
33. Żebrowska Alicja

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo