Absolwenci 1948/1949

Od 1.09.1948 roku Państwowa Koedukacyjna Szkoła Ogólnokształcąca stopnia licealnego im. ks. Hugona Kołłątaja 
w Warszawie przy ul. Grójeckiej 93

Maturzyści roku 1949 oraz Koleżanki i Koledzy z lat 1945/1948

Bałdyga Teresa
Bałdyga Ignacy
Batorski Janusz
Batorski Wojciech
Biechoński Jerzy
Bochuszewicz Jan
Bogdańska Wiesława
Breitling Leopold
Brzózka Zbigniew
Cechosz Czesław
Chmielewska Danuta
Chmielewski Witold
Chrobak Teresa
Chrzanowska Zofia
Chuchla Albin
Chudzian Edward
Chwat Henryk
Dawidziak Andrzej
Dec Józef
Drexler Zbigniew
Dublasiewicz Danuta
Duda Roman
Ebert Jan
Gackowska Mirosława
Głowacki Henryk
Godlewski Marian
Godzjażwili Anna
Goetz Jan
Gorczak Wiesław
Grynkiewicz
Gorczyca
Hintertan Bożena
Holzer Jerzy
Hübner Maciej
Jabrzembski Janusz
Janicki Ludwik
Jaranowski Włodzimierz
Jurga-Szczygielski Władysław
Kaczorowski Andrzej
Kakowski Krzysztof
Kiegiel Józef
Klepczarek Jerzy
Koeppe Kaja
Kon Roman
Kotlarski Kazimierz
Kowalska Janina
Krajkowski Jan
Krauze Roma
Kudliński Romuald
Kulik Józef
Kutyna Czesław
Kwaśniewski Bohdan
Lajer Andrzej
Lenkiewicz Cezary
Lewiński Aleksander
Liberadzka Alicja
Łysik Halina
Małek Janusz
Margol Jerzy
Mielczarek Józef
Milewska Hanna
Morawska
Możejko Wanda
Mrozowski Jan
Muchowska Bożena
Naruszewicz Danuta
Obiedziński Adam
Olszewski Stanisław
Oleksiak Bolesław
Pasieka Wiesław
Piątkowski Dariusz
Pietrzak Cyprian
Proppe Jerzy
Przastek Janusz
Raksimowicz Krzysztof
Rutkowska Halina
Sadowski Janusz
Siczek Bożena
Skiba Leszek
Sokolewicz Wojciech
Szabelewski Konrad
Szelągowska Hanna
Sztyk Ryszard
Szwarc Hanna
Ściużanka Lucyna
Tołwiński Wiesław
Turek Kazimierz
Walczak Ryszard
Wardęcki Marek
Węgrowicz Lucjan
Witliński Bogdan
Wodzyńska Zofia
Załęska Wiesława
Zaparty Stefan
Żiżka Sylwester
Żukowska Zdzisława
Żukowski Zdzisław
Żurek Kaziemierz

Dyrektor Szkoły: Brunon Łaganowski
Ciało pedagogiczne:
Ksiądz Borowiec – religia
Jerzy Buyno – język polski, propedeutyka filozofii
Pani Ciszewska- WF dziewcząt
Józef Ciszewski- WF dziewcząt
Ksiądz Długołęcki - religia
Hanna Dobrucka- język francuski
Alicja Jędrychowska- biologia
Zofia Kaczyńska- biologia
Pan Kowalczyk- geografia
Lidia Lisowska- WF dziewcząt
Jadwiga Loria- łacina
Wanda Nitschowa- język polski
Teresa Ptaszyńska- chemia, fizyka
Pan Ptaszyński- roboty ręczne, rysunek
Henryk Radecki- Vice Dyrektor, matematyka
Pani Radziukinas- język angielski
Józef Rostkowski- nauka o Polsce i świecie współczesnym
Irena Skibińska- matematyka
Maria Skolimowska- język polski
Elżbieta Stegeman- język niemiecki
Adam Suzin- śpiew
Wacław Truszkowski- fizyka, chemia
Józef Więcławek- historia


Sekretariat: Halina Chrzanowska, Inka Łaganowska-Wojno
Doktor: Chwat
Woźni: Józef Cacko, Pan Wrona

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo